lek. Joanna Bugała

Specjalista kardiologii


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, który ukończyła w 2014 roku. Od początku pracy zawodowej związana jest z Oddziałem Kardiologii z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego, Leczenia Zaburzeń Rytmu Serca i Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, na którym praktykuje do chwili obecnej.

Posiada bogate doświadczenie w diagnostyce i lecznictwie szpitalnym oraz ambulatoryjnym osób z nadciśnieniem tętniczym, bólami w klatce piersiowej, chorobą niedokrwienną serca (w tym po bypassach i implantacji stentów), zaburzeniami rytmu serca, po przebytej zatorowości płucnej oraz z wadami serca i powikłaniami przebytej infekcji Covid 19.

Szczególnie zainteresowania Pani Doktor to m.in. stany nagłe w kardiologii, zaburzenia rytmu serca i nadciśnienie tętnicze. Uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach medycznych, co umożliwia jej posiadanie bieżącej wiedzy z zakresu najnowszych wytycznych w kardiologii. W ramach wizyty wykonuje badanie USG serca oraz EKG.

Poradnia kardiologiczna

W poradni kardiologicznej obejmuje opieką pacjentów nadciśnieniem tętniczym, bólami w klatce piersiowej, chorobą niedokrwienną serca (w tym po bypassach i implantacji stentów), zaburzeniami rytmu serca, po przebytej zatorowości płucnej oraz z wadami serca i powikłaniami przebytej infekcji Covid 19.