Poradnie

Poradnia Chorób Naczyń


W poradni chorób naczyń zapewniamy kompleksową diagnostykę oraz małoinwazyjne metody leczenia żylaków, zakrzepicy żył głębokich oraz niedrożności naczyń tętniczych.

Poradnia Chirurgii Ogólnej


W poradni chirurgii ogólnej zajmujemy się wycinaniem zmian skórnych i guzów tkanki podskórnej oraz leczeniem wrastającego paznokcia.

Poradnia Proktologiczna


W poradni proktologicznej zajmujemy się diagnostyką i małoinwazyjnym leczeniem chorób odbytu.

Poradnia Ortopedyczna


W poradni ortopedycznej zajmujemy się kompleksową diagnostyką chorób z zakresu chirurgii stopy i chirurgii ręki, diagnostyką i leczeniem przyczyn bólów stawów i kręgosłupa oraz leczeniem następstw urazów narządów ruchu i kręgosłupa.

Poradnia Fizjoterapii


W poradni fizjoterapii pomagamy wrócić do zdrowia pacjentom po urazach ortopedycznych, zabiegach chirurgicznych oraz pacjentom, których dolegliwości bólowe utrudniają codzienne czynności.

Poradnia Kardiologiczna


W poradni kardiologicznej zapewniamy kompleksową diagnostykę i leczenie zaburzeń rytmu serca oraz nadciśnienia tętniczego.

Poradnia Leczenia Ran i Stopy Cukrzycowej


W poradni leczenia ran i stopy cukrzycowej pomagamy pacjentom zarówno z drobnymi dolegliwościami, jak również w przewlekłych, trudno gojących się ranach i owrzodzeniach.

Poradnia Endokrynologiczna


W poradni endokrynologicznej zapewniamy kompleksowa diagnostykę i leczenie chorób związanych z zaburzeniami hormonalnymi.

Poradnia Chirurgii Dziecięcej


W poradni chirurgii dziecięcej konsultujemy małych pacjentów z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii urazowej oraz ortopedii.

Poradnia Dermatologiczna


W poradni dermatologicznej zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci.

Poradnia Chirurgii Onkologicznej


W poradni chirurgii onkologicznej przeprowadzamy konsultacje z zakresu chorób nowotworowych piersi, przewodu pokarmowego i tarczycy.

Pracownia Diagnostyki Ultrasonograficznej


W poradni diagnostyki ultrasonograficznej wykonujemy badanie jamy brzusznej, miednicy mniejszej, szyi oraz tkanek miękkich.