Dni robocze: 8.00 - 20.00

Poradnia Ortopedyczna

W poradni fizjoterapii pomagamy wrócić do zdrowia pacjentom po urazach ortopedycznych, zabiegach chirurgicznych oraz pacjentom, których dolegliwości bólowe utrudniają codzienne czynności.

W poradni ortopedycznej zajmujemy się diagnostyką i leczeniem przyczyn bólów stawów i kręgosłupa oraz leczeniem następstw urazów narządów ruchu i kręgosłupa.

Stosujemy nieoperacyjne metody leczenia takie jak iniekcje do i okołostawowe kolagenu, iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego oraz leczenie osoczem bogatopłytkowym. Kwalifikujemy do zabiegów z zakresu chirurgii stopy (halluxy, płaskostopie, ostrogi piętowe) oraz do zabiegów z zakresu chirurgii ręki. Przygotowujemy do operacji ortopedycznych oraz obejmujemy opieką pacjentów po zabiegach, urazach, stłuczeniach i złamaniach.

Nieoperacyjne metody leczenia

  • iniekcje dostawowe Depo-Medrolu
  • iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego (Cingal, Monovisc)
  • iniekcje do i okołostawowe kolagenu
  • iniekcje osocza bogatopłytkowego

Zabiegi z zakresu chirurgii ręki

Dowiedz się więcej
z naszego bloga:

Ortopedia

Leczenie zespołu cieśni nadgarstka

Zespół cieśni nadgarstka powstaje na skutek zwyrodnienia lub obrzęku zapalnego struktur w kanale nadgarstka. W wyniku obrzęku tkanek, dochodzi do ucisku i niszczenia delikatnego nerwu pośrodkowego. Powstały ucisk może powodować dolegliwości bólowe oraz utrudniać wykonywanie codziennych czynności. Przyczyny zespołu cieśni nadgarstka Objawy zespołu cieśni nadgarstka Nerw pośrodkowy jest nerwem splotu ramiennego, który odpowiada za unerwienie […]