Dni robocze: 8.00 - 20.00

Poradnia Chirurgii Onkologicznej

W poradni chirurgii onkologicznej przeprowadzamy konsultacje z zakresu chorób nowotworowych piersi, przewodu pokarmowego i tarczycy.

W poradni chirurgii onkologicznej przeprowadzamy konsultacje z zakresu chorób nowotworowych piersi, tarczycy oraz przewodu pokarmowego (przełyku, żołądka, wątroby, jelita grubego).

Wykonujemy biopsję cienkoigłową tarczycy oraz usg i biopsje gruboigłową piersi. W poradni usuwane są zmiany skórne i guzy tkanki podskórnej.

Małoinwazyjne zabiegi ambulatoryjne:

Dowiedz się więcej
z naszego bloga:

Chirurgia ogólna / Chirurgia onkologiczna

Zmiany skórne – kiedy usunąć?

Niektórym pacjentom pojawienie się na ciele zmian skórnych spędza sen z powiek, inni żyją z nimi latami. Jak powinniśmy reagować na pojawienie się zmian skórnych? Kiedy choroby i wykwity skórne należy skonsultować ze specjalistą? U specjalisty warto skonsultować wszystkie zmiany skórne, jednak szczególną uwagę powinniśmy poświęcić zmianom, które w niedużym odstępie czasu powiększyły się, zmieniły […]

Chirurgia onkologiczna

Biopsja tarczycy – kiedy wykonać badanie?

Tarczyca jest gruczołem zbudowanym z dwóch płatów połączonych cieśnią. Zlokalizowana jest w okolicach szyi. Jej podstawową funkcją jest produkcja dwóch bardzo istotnych dla organizmu hormonów: trójjodotyroniny i tyroksyny. Kiedy praca tarczycy jest zaburzona, a poziomy hormonów wykraczają poza normę, podczas diagnostyki na konsultacji endokrynologicznej w badaniu usg mogą zostać odkryte guzki czyli zmiany ogniskowe. Aby […]