Poradnia Fizjoterapii

Poradnia fizjoterapii

W poradni fizjoterapii pomagamy wrócić do zdrowia pacjentom po urazach ortopedycznych, zabiegach chirurgicznych oraz pacjentom, których dolegliwości bólowe utrudniają codzienne czynności.

Fizjoterapia dopasowana do pacjenta

W poradni prowadzimy terapię pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu o podłożu ortopedycznym oraz neurologicznym. Wspieramy sportowców (zarówno zawodowców, jak i amatorów) poprzez przygotowanie do treningu, edukację w zakresie odnowy biologicznej w sporcie oraz rehabilitację po przebytej kontuzji. Odpowiednio dobraną terapią pomagamy eliminować ból oraz ułatwiamy pacjentom przywrócić sprawność ruchową, która poprawia ich komfort życia.

W naszej poradni pacjent ma do dyspozycji:

Kinezyterapię

Terapię manualną

Terapię Kaltenborna

Terapię PNF

Masaż leczniczy/sportowy

Wizyta w gabinecie

Podczas pierwszej wizyty fizjoterapeuta przeprowadzając badania czynnościowe oraz zbierając wywiad ustala przyczynę problemu pacjenta, a następnie dobiera oraz omawia plan leczenia. W trakcie terapii czuwa nad poprawnością przeprowadzanych czynności korygując ewentualne błędy oraz jeśli istnieje taka potrzeba dobiera ćwiczenia i instruuje jak wykonywać je w domu.

Dojazd do pacjenta!

Pacjentom, którzy nie mają możliwości odbyć terapii w gabinecie fizjoterapeutycznym oferujemy fizjoterapię z dojazdem do domu pacjenta. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, fizjoterapia w domu w żaden sposób nie wpływa na efekty jakie osiąga pacjent!

Kompleksowa opieka medyczna

Jako Specjalistyczne Centrum Medyczne działamy zespołowo i interdyscyplinarnie. Na konsultacjach ortopedycznych oraz chirurgicznych dajemy możliwość omówienia i porównania korzyści leczenia operacyjnego, a odpowiednio dobranej fizjoterapii.

Pacjentami poradni fizjoterapii opiekuje się mgr Tomasz Niedźwiecki – fizjoterapeuta z dużym doświadczeniem zawodowym. Wieloletni współpracownik Polskiego Związku Kolarskiego, fizjoterapeuta Kadry Narodowej Juniorów w kolarstwie szosowym oraz torowym. Fizjoterapeuta uczestników Pucharów Świata, Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata w kolarstwie.

mgr Tomasz Niedźwiecki

fizjoterapeuta


dr n. med. Norbert Zapotoczny

specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej proktolog


lek. Piotr Oleszek

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu


W poradni pomagamy pacjentom cierpiącym miedzy innymi na: