Dni robocze: 8.00 - 20.00

dr. n. med.

Beata Zadrożna-Śliwka

Specjalista chorób wewnętrznych oraz endokrynologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Posiada specjalizację z  zakresu  chorób wewnętrznych i endokrynologii. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała pracując między innymi w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu. W 2006 roku uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Doktor Zadrożna-Śliwka jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, autorką  i współautorką publikacji naukowych zarówno w polskich, jak i zagranicznych czasopismach. Ukończyła certyfikowany kurs  Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie ultrasonografii narządów położonych powierzchownie – diagnostyka tarczycy, węzłów chłonnych i innych narządów szyi.  W celu poszerzania wiedzy regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych.  W swojej pracy zawodowej oprócz wieloletniego doświadczenia, wykorzystuję aktualne wytyczne i zalecenia towarzystw naukowych.

Do zakresu jej działalności należy głównie: diagnostyka i leczenie schorzeń tarczycy (wole guzkowe, schorzenia nowotworowe tarczycy, niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, nadczynność tarczycy, choroba Graves’a-Basedowa, wole nawrotowe), kompleksowa diagnostyka i leczenie schorzeń przytarczyc, nadnerczy i przysadki mózgowej, zaburzenia miesiączkowania i inne zaburzenia czynności gonad, nadmierne owłosienie oraz otyłość. Podczas konsultacji endokrynologicznych wykonuje badanie usg gruczołu tarczycowego.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Endokrynologiczna

  • Konsultacja endokrynologiczna
  • Badanie USG tarczycy

Opinie
pacjentów

Pani doktor o dużej kompetencji i wiedzy. Do mojego leczenia podeszła holistyczne .Podjęła się leczenia wykazując się empatią. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Po zrobieniu zleconych badań wrócę do pani doktor w wielką wiarą i pewnością, że mnie wyleczy. Polecam bardzo.

Małgorzata

znanylekarz.pl

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Badanie USG było dokładne, a w trakcie badania, Pani doktor szczegółowo omawiała widoczne zmiany. Odpowiadała na wszystkie pytania z wyrozumiałością, zachęcała wręcz do zadawania pytań jeśli coś było niejasne.

Celina

znanylekarz.pl

Wizyta przebiegła bardzo dobrze. Pani doktor wszystko mi dokładnie wyjaśniła i zaproponowała najlepsze leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zdecydowanie mogę polecić Panią doktor jak i placówkę.

 

Aleksandra

znanylekarz.pl