Dni robocze: 8.00 - 20.00

dr n. med.

Krzysztof Dyś

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalizację ukończył w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Obecnie pracuje na stanowisku Starszego Asystenta w Zakładzie Radiologii Ogólnej, Zabiegowej i Neuroradiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Jest członkiem CIRSE , PLTR oraz sekcji radiologii zabiegowej PLTR.

Dr Krzysztof Dyś uczestniczył w wielu kongresach, konferencjach i szkoleniach krajowych oraz zagranicznych. Jest współautorem oraz autorem licznych artykułów oraz prac z zakresu diagnostyki obrazowej oraz radiologii i chirurgii naczyniowej publikowanych w czasopismach krajowych oraz doniesień zjazdowych na konferencjach polskich i zagranicznych.

W pracowni ultrasonograficznej SCM VenoMedica wykonuje badania usg jamy brzusznej (obejmujące wątrobę, drogi żółciowe, pęcherzyk żółciowy, trzustkę, śledzionę, nerki, przestrzeń zaotrzewnową oraz aortę brzuszną), miednicy mniejszej (obejmujące pęcherz moczowy, gruczoł krokowy/prostatę lub macicę i jajniki), szyi i tkanek położonych powierzchownie oraz tkanek miękkich (mięśni oraz tkanek podskórnych).

Obsługiwane poradnie

Pracownia Diagnostyki Ultrasonograficznej

  • USG jamy brzusznej
  • USG miednicy mniejszej
  • Kompleksowe USG jamy brzusznej i miednicy mniejszej
  • USG szyi
  • USG tkanek

Opinie
pacjentów

Sprawnie profesjonalnie i bardzo dokładnie. Badanie przeprowadzone bez presji czasu. Bardzo dziękuję i polecam!

Rafał

znanylekarz.pl

Bardzo polecam. Lekarz bardzo wnikliwy, empatyczny. W sposób szczegółowy opisał badanie. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Agata

znanylekarz.pl

Miły, rzeczowy specjalista. Po wizycie czułam, że jestem zbadana i wiem to na czym mi zależało. Badanie szczegółowe i bez pośpiechu. Polecam.

Katarzyna

znanylekarz.pl