Dni robocze: 8.00 - 20.00

lek. Magdalena
Bencal-Kusińska

Specjalista dermatologii i wenerologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończyła specjalizacje z dermatologii i wenerologii. Specjalizuję się w leczeniu chorób skóry u dorosłych i dzieci. Do szczególnych zainteresowań lek. Magdaleny Bencal-Kusińskiej należą: choroby alergiczne skóry, choroby zakaźne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze), trądzik, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry.

Stale aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach specjalizacyjnych i doskonalących oraz konferencjach krajowych i zagranicznych. Odbyła staż w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu, w Oddziale Noworodków Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu oraz staż zagraniczny na Wydziale Medycyny Uniwersytetu w Santiago de Compostela w Hiszpanii. Jest autorką i współautorką doniesień naukowych oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W poradni dermatologicznej zajmuje się chorobami skóry, błon śluzowych oraz włosów dzieci i dorosłych. Podczas wizyty wykonuje badanie dermatoskopowe (ocenę znamion). Przeprowadza konsultacje trychologiczne z badaniem owłosionej skóry głowy i włosów oraz diagnozuje i leczy choroby wenerologiczne.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Dermatologiczna

  • Konsultacje dermatologiczne
  • Konsultacje dermatologiczne dla dzieci
  • Konsultacje wenerologiczne
  • Konsultacje trychologiczne
  • Dermatoskopia zmian skórnych

Opinie
pacjentów

Za jedną wizytą dostałam leki na wszystkie 3 moje problemy: trądzik, zapalenie mieszków włosowych i egzemę. Wszystko pomogło! Zwłaszcza cerę na twarzy po półtora miesiąca mam naprawdę wspaniałą, bardzo polecam Panią Magdalenę 🙂

Natalia

znanylekarz.pl

Szczegółowa konsultacja, Wypunktowana diagnoza ze wskazaniami dotyczącymi leczenia. Zdecydowanie na +

Tomasz

znanylekarz.pl

Pani Magda wyjaśniła dokładnie dlaczego mam takie dolegliwości oraz zaleciła leczenie. Wykazała się profesjonalizmem i była sympatyczna.

 

Weronika

znanylekarz.pl