Dni robocze: 8.00 - 20.00

lek. Maciej Krankowski

Specjalista chirurgii dziecięcej

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył specjalizację w zakresie chirurgii dziecięcej. Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Oddziale Chirurgii Dziecięcej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Uczestniczył w licznych kursach i odbył liczne staże szkoleniowe m.in. w Hiszpanii, Ekwadorze i Nepalu.

W pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim dziecięcą chirurgią urazową i dziecięcą ortopedią, ogólną chirurgią dziecięcą, onkologią i terapią wodogłowia.

W SCM VenoMedica doktor Krankowski przeprowadza konsultacje chirurgiczne, kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych, przeprowadza kontrole po zabiegach oraz urazach ortopedycznych (złamaniach, skręceniach, zwichnięciach). Dodatkowo wykonuje drobne zabiegi ambulatoryjne w znieczuleniu miejscowym, takie jak: wycięcie zmiany skórnej, usunięcie ciała obcego oraz fenolizacja macierzy wrastającego paznokcia.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Chirurgii Dziecięcej

Opinie rodziców
małych pacjentów

Potrzebna była pomoc chirurga ,który będzie potrafił dotrzeć do dziecka, które nie z każdym chce współpracować. Doktorowi się to udało. Był cierpliwy, pozytywnie nastawiony, dowcipny. Profesjonalnie wykonał zabieg, wytłumaczył. Moja córka wyszła uśmiechnięta z gabinetu, pomimo, że bardzo się bała.

MZ

znanylekarz.pl

Trafiłam na Pana Doktora na SOR’ze w Leśnicy. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do dziecka i spokojne do zestresowanego rodzica 🙂 Otrzymałam wszystkie potrzebne informacje, pomimo bardzo stresującej sytuacji Pan Doktor potrafił rozładować napięcie, a dziecko wychodziło wręcz z uśmiechem. Polecam!

 

Karolina

znanylekarz.pl

Wzorowe podejście do pacjenta. Bardzo szczegółowy wywiad oraz zalecenia dotyczące dalszego leczenia. Polecam doktora z całego serca ❤

Jowita

znanylekarz.pl