Dni robocze: 8.00 - 20.00

lek. Piotr Oleszek

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych oddziałach ortopedycznych Dolnego Śląska – m.in. w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej we Wrocławiu,  Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz oddziałach ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Dzierżoniowie i Miliczu. W swojej pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim chirurgią stopy, chirurgią ręki, artroskopią stawów (kolanowego, skokowego i barkowego), endoprotezoplastyką stawów (biodrowego i kolanowego). Należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego.

W poradni ortopedycznej SCM VenoMedica dr Piotr Oleszek zajmuję się kompleksową diagnostyką i leczeniem operacyjnym chorób z zakresu chirurgii ręki (cieśń nadgarstka, zespół nerwu rowka łokciowego, palec zatrzaskujący, zespół de Quervaina), diagnostyką i nieoperacyjnym leczeniem bólu stawów (leczenie osoczem bogatopłytkowym, iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego, iniekcje do i okołostawowe kolagenu). Ponadto przeprowadza kwalifikację do zabiegów ortopedycznych oraz kontrole po zabiegach i urazach narządu ruchu (złamaniach, skręceniach, zwichnięciach). Podczas wizyt wykonuje badanie ultrasonograficzne stawów.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Ortopedyczna

Opinie
pacjentów

Jak zwykle wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Doktor ma ogromna wiedzę, którą w sposób doskonały dzieli się z pacjentem by przeprowadzić skuteczne leczenie. Ogromny plus za wskazówki treningowe. Polecam w 100 %.

Katarzyna

znanylekarz.pl

Jestem po pierwszej wizycie z bardzo dużymi problemami stóp i palców. Pan Doktor Oleszek skrupulatnie zapoznał się z dokumentacją, wnikliwie i rzetelnie ocenił obecny stan oraz „bez pośpiechu” zaproponował przemyślany plan leczenia. Na taką wizytę i na takiego lekarza długo czekałam. Na pewno zamówię następne wizyty. Serdecznie polecam.

Zofia

znanylekarz.pl

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i pełne zaangażowanie. Otrzymałam szczegółowe wyjaśnienia, odpowiedzi na wszystkie pytania, a także zalecenia. Pan doktor ma ogromną wiedzę, naprawdę szczerze polecam. W razie potrzeby na pewno umówię się na kolejną wizytę. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i cieszę się, że trafiłam na Pana Piotra.

Aneta

znanylekarz.pl