mgr Tomasz Niedźwiecki

 

mgr Tomasz Niedźwiecki

Fizjoterapeuta

Absolwent Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych placówkach medycznych takich jak: LIM-LUXMED Warszawa, CkiR Konstancin Jeziorna, LUXMED Wrocław. W swojej praktyce prowadzi terapię pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu o podłożu ortopedycznym oraz neurologicznym. Ukończył szkolenia z zakresu terapii manualnej Kaltenborn-Evjenth, metod neurofizjologicznych PNF, NDT-Bobath oraz z zakresu fizjoterapii i medycyny sportowej. Jest specjalistą odnowy biologicznej oraz uwierzytelnionym terapeuta manualny Kaltenborn-Evienth i PNF.

Na co dzień wspiera sportowców, profesjonalistów oraz amatorów w przygotowaniu do sportu. Planuje i prowadzi proces rehabilitacji u sportowców po kontuzji. Edukuje w kwestii szeroko pojętej odnowy biologicznej w sporcie, prewencji urazów oraz instruktażu ćwiczeń. Przez wiele lat współpracował z Polskim Związkiem Kolarskim jako fizjoterapeuta Kadry Narodowej Juniorów w kolarstwie szosowym oraz torowym.

Potrzebujesz konsultacji chirurga dziecięcego?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zdaniem pacjentów

 • MZ
  Potrzebna była pomoc chirurga, który będzie potrafił dotrzeć do dziecka, które nie z każdym chce współpracować. Doktorowi się to udało. Był cierpliwy, pozytywnie nastawiony, dowcipny. Profesjonalnie wykonał zabieg, wszystko wytłumaczył. Moja córka wyszła uśmiechnięta z gabinetu, pomimo, że bardzo się bała.
  MZ
  źródło: znanylekarz.pl
 • Karolina
  Pełen profesjonalizm, świetne podejście do dziecka i spokojne do zestresowanego rodzica:) Otrzymałam wszystkie potrzebne informacje, pomimo bardzo stresującej sytuacji Pan Doktor potrafił rozładować napięcie, a dziecko wychodziło wręcz z uśmiechem. Polecam!
  Karolina
  źródło: znanylekarz.pl
 • Jowita
  Wzorowe podejście do pacjenta. Bardzo szczegółowy wywiad oraz zalecenia dotyczące dalszego leczenia. Polecam doktora z całego serca.
  Jowita
  źródło: znanylekarz.pl