Dni robocze: 8.00 - 20.00

mgr Tomasz Niedźwiecki

Fizjoterapeuta

Absolwent Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych placówkach medycznych takich jak: LIM-LUXMED Warszawa, CkiR Konstancin Jeziorna, LUXMED Wrocław. W swojej praktyce prowadzi terapię pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu o podłożu ortopedycznym oraz neurologicznym. Ukończył szkolenia z zakresu terapii manualnej Kaltenborn-Evjenth, metod neurofizjologicznych PNF, NDT-Bobath oraz z zakresu fizjoterapii i medycyny sportowej. Jest specjalistą odnowy biologicznej oraz uwierzytelnionym terapeuta manualny Kaltenborn-Evienth i PNF.

Na co dzień wspiera sportowców, profesjonalistów oraz amatorów w przygotowaniu do sportu. Planuje i prowadzi proces rehabilitacji u sportowców po kontuzji. Edukuje w kwestii szeroko pojętej odnowy biologicznej w sporcie, prewencji urazów oraz instruktażu ćwiczeń. Przez wiele lat współpracował z Polskim Związkiem Kolarskim jako fizjoterapeuta Kadry Narodowej Juniorów w kolarstwie szosowym oraz torowym.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Fizjoterapii

  • Konsultacja fizjoterapeutyczna
  • Terapia indywidualna
  • Masaż leczniczy
  • Masaż sportowy

Opinie
pacjentów

Polecam – fachowe, profesjonalne podejście. Pan Tomasz podchodzi do pacjenta z życzliwością i dokładnością. Wysoki poziom na każdej płaszczyźnie. Wskazówki co robić dalej. Wizyta bardzo owocna, polecam z całego serca. Dodatkowym atutem jest to, że Pan Tomasz jest fizjoterapeuta sportowym i bardzo dobrze rozumie problemy sportowców.

 

AK

znanylekarz.pl

Pierwsza moja wizyta u fizjoterapeuty i okazała się strzałem w dziesiątkę. Dowiedziałam się wielu cennych porad, oraz już na pierwszej wizycie Pan Tomasz znalazł miejsca, które trzeba było rozluźnić. Wizyta była owocna i polecam z całego serca.

Oliwia

znanylekarz.pl

Pan Tomasz podchodzi do pacjenta z życzliwością i dokładnością. Podczas wizyty wykonał rzeczową analizę, a następnie przeszedł do terapii manualnej. Na koniec spotkania zlecił „zadanie domowe” w postaci serii ćwiczeń do wykonania. Jestem zadowolony z wizyty.

Łukasz

znanylekarz.pl