Dni robocze: 8.00 - 20.00

lek. Ewa Wagner

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu specjalizującą się w chirurgii ręki. Od początku szkolenia specjalizacyjnego związała się z Kliniką Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu gdzie od wielu lat zdobywa doświadczenie w trakcie codziennej pracy jak i dyżurów medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Wiedzę teoretyczną oraz praktyczną zdobywa w trakcie licznych szkoleń oraz zjazdów w Polsce i Europie.

Lek. Ewa Wagner miała zaszczyt być członkiem zespołu przeprowadzającego pierwszy przeszczep ręki u pacjenta z wadą rozwojową kończyny. Posiada certyfikat ukończenia kursu ultrasonografii narządu ruchu. W swojej praktyce zawodowej zajmuję się głównie leczeniem schorzeń ortopedycznych, urazów w obrębie narządu ruchu, w szczególności w obrębie ręki oraz leczeniem uszkodzeń nerwów obwodowych.

W poradni ortopedycznej SCM VenoMedica zajmuję się kompleksową diagnostyką i leczeniem operacyjnym chorób z zakresu chirurgii ręki (zespół cieśni nadgarstka, palec zatrzaskujący, zespół rowka nerwu łokciowego, przykurcz Dupuytrena, zespół kanału Guyona, zespół de Quervaina), diagnostyką i nieoperacyjnym leczeniem bólu stawów (iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego, blokady dostawowe). Przeprowadza kwalifikację do zabiegów ortopedycznych oraz kontrole po zabiegach i urazach narządu ruchu (złamaniach, skręceniach, zwichnięciach). Podczas wizyt wykonuje badanie ultrasonograficzne stawów.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Ortopedyczna

Opinie
pacjentów

Zaufałam Pani doktor jako specjalistce od leczenia ręki w chorobie de Quervaina. Operacja była udana, metoda znieczulenia odpowiednia. Miesiąc po zabiegu ręka jest sprawna, specjalna rehabilitacja niepotrzebna. Pozostaje tylko pielęgnacja małej blizny do czasu jej uelastycznienia. Dziękuję!

Barbara

znanylekarz.pl

Z całego serca mogę polecić panią doktor. Przemiła i konkretna osoba. Bada dokładnie i wyjaśnia wszystko.

Joanna

znanylekarz.pl

Bardzo polecam, pani lekarka to naprawdę sympatyczna osoba, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, a cała wizyta i badanie przebiegło bez zastrzeżeń.

Ania

znanylekarz.pl