lek. Kamil Dąbrowski

 

lek. Kamil Dąbrowski

Specjalista chirurgii onkologicznej

Absolwent wydziału wojskowo-lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył specjalizację z zakresu chirurgii onkologicznej. Na co dzień pracuje w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, przy ulicy Kamieńskiego. W swojej codziennej praktyce zajmuje się chirurgią nowotworów piersi, tarczycy, skóry, nadnerczy, wątroby oraz przewodu pokarmowego – żołądka, jelita grubego oraz odbytnicy.

W poradni chirurgii onkologicznej SCM VenoMedica lek. Kamil Dąbrowski konsultuje pacjentów borykających się z chorobami nowotworowymi piersi oraz tarczycy. Wykonuję m.in biopsje cienkoigłowe tarczycy, usg piersi oraz biopsje piersi. Zajmuje się wycinaniem zmian skórnych z tkanki podskórnej. Wykonuję również nacinanie ropni, szycie rany oraz usuwanie ciał obcych z tkanki podskórnej.

Potrzebujesz konsultacji chirurga, onkologa?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zdaniem pacjentów

 • Marcin
  Polecam i już się nie stresuję! Miło, fachowo, rzeczowo. Takie wizyty w sprawach onkologicznych to sama przyjemność.
  Marcin
  źródło: znanylekarz.pl
 • Arek
  Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta. Cierpliwie wyjaśnia i udziela odpowiedzi na pytania. Kieruje na właściwe dalsze badania.
  Arek
  źródło: znanylekarz.pl
 • Paweł
  Bardzo dobry i konkretny lekarz. Zalecił mi zabieg i trafnie przekonał mnie do jego przeprowadzenia. Sam zabieg wykonał bardzo profesjonalnie, szybko i bezboleśnie. Szczerze polecam Pana Doktora.
  Paweł
  źródło: znanylekarz.pl