Dni robocze: 8.00 - 20.00

lek. Magdalena Sitarska

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończyła specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej. Na co dzień jest Starszym Asystentem Oddziału Chirurgii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, Ośrodka Badawczo – Rozwojowego przy ulicy Kamieńskiego. W swojej pracy klinicznej zajmuje się leczeniem operacyjnym chorób nowotworowych piersi, w tym operacjami oszczędzającymi i rekonstrukcyjnymi. Przeprowadza również operacje onkologiczne przewodu pokarmowego (przełyku, żołądka, jelita grubego, wątroby) oraz tarczycy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej ESSO. Swoją wiedzę uzupełniała uczestnicząc w wielu konferencjach i kursach. Odbyła wiele staży, m.in. na Oddziale Chorób Piersi Europejskiego Instytutu Onkologii w Mediolanie.

W poradni chirurgii onkologicznej SCM VenoMedica konsultuje pacjentów borykających się z chorobami nowotworowymi. Wykonuję m.in biopsje cienkoigłowe tarczycy, usg piersi oraz biopsje zmian w piersiach. Zajmuje się również wycinaniem zmian skórnych oraz zmian umiejscowionych w tkankach podskórnych.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Chirurgii Onkologicznej

Opinie
pacjentów

Pani doktor bardzo dokładnie przeprowadziła konsultację, wyczerpująco odpowiedziała na pytania i wątpliwości. Jest bardzo sympatyczna i sprawia wrażenie troskliwej, a jednocześnie bardzo profesjonalnej z ogromną wiedzą. Szczerze polecam!

Pacjentka

znanylekarz.pl

Bardzo polecam! Pani Doktor jest bardzo ciepłą osobą oczywiście z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zostałam zbadana bardzo dokładnie i starannie. Wizyta była zupełnie bezstresowa, co było dla mnie bardzo ważne. Polecam!

Eliza

znanylekarz.pl

Pani doktor z bardzo dużym zaangażowaniem podeszła do sprawy. Widać że swoją pracę wykonuje z pasją. Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienia, wizytę w bardzo miłej atmosferze i duże zaangażowanie. Polecam z całego serca. Pani doktor dodaje skrzydeł i dużo nadziei. Dziękuję.

Monika

znanylekarz.pl