Dni robocze: 8.00 - 20.00

lek. Arkadiusz Gryglak

Specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał na oddziałach chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz urazowo-ortopedycznej w kraju jak i za granicą. Posiada certyfikat ukończenia kursu w zakresie ultrasonografii dopplerowskiej naczyń w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii. Lek. Arkadiusz Gryglak ukończył liczne szkolenia w zakresie leczenia ran przewlekłych i stopy cukrzycowej. Obecnie związany jestem z Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

W poradni chirurgii ogólnej SCM zajmuję się leczeniem wrastającego paznokcia metodą klasycznego wycięcia klinowego oraz wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne takie jak wycinanie zmian skórnych, nacinanie ropni i usuwanie ciał obcych z tkanki podskórnej. Podczas konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej wykonuje badanie usg doppler naczyń kończyn dolnych oraz tętnic szyjnych i kręgowych.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Chirurgii Ogólnej

Opinie
pacjentów

Doskonały lekarz. Dziękuję za dotychczasowe (ponad 10 lat) leczenie. Diagnoza zawsze była trafna i podjęte przez lekarza leczenie skuteczne.

M.N.

znanylekarz.pl

Byłam u Pana doktora z bolącym pęcherzykiem żółciowym. Lekarz bardzo rzeczowo i skrupulatnie wyjaśnił mi wszystko co dotyczy tego narządu odpowiadając na każde moje pytanie – jak to wygląda ze strony prywatnej i na NFZ. Jestem bardzo wdzięczna za informacje i udzieloną pomoc.

monika72

znanylekarz.pl

Pan doktor bardzo miły, wszystko wyjaśnił, odpowiedział na zadane pytana. Szczegółowo opisane i wyjaśnione badanie. Gorąco polecam.

Sylwia

znanylekarz.pl