Dni robocze: 8.00 - 20.00

lek. Tomasz Tomczyk

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Piąty rok studiów odbył na Wydziale Medycznym Univerzita Karlova w Pradze. Ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej, a obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Doświadczenie zdobywał m.in. w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Oddziale Chirurgii Naczyniowej oraz Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, Oddziale Chirurgii Ogólnej i Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Specjalistycznego Szpitala im. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu. Brał udział w międzynarodowych szkoleniach m.in. w Berlinie, Ljubianie i Maastricht oraz w międzynarodowym programie badawczym Humacyte dotyczącym biologicznych protez naczyniowych. Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Naczyniowej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tętnic i żył -wykonuje operacje zarówno klasyczne jak i endowaskularne.

W poradni chirurgicznej SCM VenoMedica zajmuję się leczeniem wrastającego paznokcia metodą klasycznego wycięcia klinowego oraz fenolizacji macierzy paznokcia. Wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne takie jak wycinanie zmian skórnych oraz guzów tkanki podskórnej, usuwanie ciał obcych z tkanki podskórnej i nacinanie ropni. Podczas wizyt wykonuje badanie usg doppler naczyń kończyn dolnych oraz tętnic szyjnych i kręgowych.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Chirurgii Ogólnej

Opinie
pacjentów

Odbiór Pana Tomasza jak najbardziej pozytywny. Cieszę się, że przejechałam prawie 400 km do tego miejsca, aby uzyskać fachową pomoc po operacji i zapaleniu wyrostka wraz z otrzewną. Z pozdrowieniami.

Weronika

znanylekarz.pl

Cieszę się, że trafiłem na Pana Doktora. Wyrozumiałość i spokój to na pewno dwie cechy jakie po pierwszej wizycie mi się nasunęły. Posiadana wiedza i umiejętności to duży plus. Omówienie zaistniałego problemu wraz z przedstawieniem dalszego leczenia w pełni rozwiewa pojawiające się pytania. Bardzo dobra współpraca z Panią Pielęgniarką. Bardzo dziękuję.

Michał

znanylekarz.pl

Bardzo fajny specjalista! Umówiłem się na konsultację z powodu niegojącej się rany na łydce. Podczas konsultacji rana została dodatkowo oczyszczona i zabezpieczona specjalnym opatrunkiem. Miałem też wykonanie USG Doppler kończyn dolnych. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zaangażowaniem doktora! Będę kontynuował u niego leczenie.

Wojciech

znanylekarz.pl

Poznaj pozostałych specjalistów chirurgii ogólnej:

Wszyscy specjaliści

lek. Arkadiusz Gryglak

Specjalista chirurgii ogólnej