Dni robocze: 8.00 - 20.00

lek. Krzysztof Jacyna

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej i naczyniowej. Ma za sobą staż w Klinicznym Oddziale Chirurgii Naczyniowej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, a przez kilka lat związany był z Kliniką Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Aktualnie zajmuje stanowisko starszego asystenta w Oddziale Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu.

Lek. Krzysztof Jacyna posiada certyfikaty ukończenia kursów diagnostyki dopplerowskiej Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii. Brał udział w wielu konferencjach i szkoleniach krajowych jak i zagranicznych, m.in. European Vascular Course w Maastricht w Holandii oraz kursach wewnątrznaczyniowej terapii tętniaków aorty w L’Hôpital Universitaire de Lille we Francji oraz Fuwai National Cardiovascular Diseases Centre w Pekinie.

Problematyką diagnostyki i leczenia chorób naczyń zajmuje się od 19 lat. Przedmiotem jego codziennej praktyki jest leczenie żylaków, zakrzepicy żylnej, miażdżycy tętnic kończyn dolnych i tętnic dogłowowych. W SCM VenoMedica przeprowadza małoinwazyjne zabiegi, takie jak laserowe usuwania żylaków EVLT oraz skleroterapia żylaków i pajączków naczyniowych.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Chirurgii Naczyniowej

Opinie
pacjentów

Kompetentny, rzeczowy i wspaniały lekarz. Podczas wizyty szybko zdiagnozował problem mojej mamy, przedstawił plan leczenia, w niespełna dwa tygodnie od wizyty odbył się zabieg, bez powikłań i bólu. Dzień po nim mama przestała się skarżyć na ból łydki spowodowany miażdżycą, który uniemożliwiał normalne funkcjonowanie. Doktor Jacyna to znakomity specjalista, a zarazem zaangażowany lekarz.

Alicja

znanylekarz.pl

Bardzo konkretny lekarz wszystko wyjaśnił bez pośpiechu jestem bardzo zadowolona. Miałam też zrobiony zabieg EVLT przez lekarza, wszystko minęło dobrze w bardzo miłej atmosferze. Polecam serdecznie.

Julia

znanylekarz.pl

Pan doktor zajął się mną bardzo dokładnie, doprowadził leczenie do końca. Jest bardzo sympatyczny, kompetentny. W trakcie wizyty wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Polecam wszystkim którzy mają problemy angiologiczne.

Andrzej

znanylekarz.pl