Dni robocze: 8.00 - 20.00

dr n. med.
Norbert Zapotoczny

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, proktolog
Współzałożyciel SCM VenoMedica

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej oraz studia podyplomowe z zakresu proktologii.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał na licznych międzynarodowych stażach i kursach. Ukończył m.in. ultrasonograficzne kursy dla zaawansowanych w zakresie diagnostyki naczyń, przetok dializyjnych oraz przeszczepionej nerki, kurs z zakresu laserowych operacji żylaków kończyn dolnych (EVLT) w Jenie w Niemczech, kurs z zakresu małoinwazyjnych zabiegów proktologicznych (laserowe leczenie hemoroidów, torbieli pilonidalnych i przetok okołoodbytniczych) w Vitten w Niemczech oraz studia podyplomowe z zakresu koloproktologii praktycznej w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Przez wiele lat związany był z Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, przy ulicy Kamieńskiego.

Jest współzałożycielem Specjalistycznego Centrum Medycznego VenoMedica oraz Centrum Pilonidalnego by VenoMedica – pierwszego w Polsce Centrum Medycznego zapewniającego kompleksową diagnostykę i leczenie torbieli włosowej.

W codziennej praktyce zajmuje się kompleksową diagnostyką ultrasonograficzną i leczeniem z zakresu chirurgii naczyniowej, proktologii oraz leczenia schorzenia torbieli włosowej. Wykonuje laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych oraz skleroterapię pajączków naczyniowych, zabiegi z zakresu proktologii takie jak laserowe leczenie hemoroidów, klejenie hemoroidów czy skleroterapia hemoroidów. W ramach Centrum Pilonidalnego wykonuje laserowe leczenie torbieli włosowej oraz usunięcie torbieli z plastyką szpary międzypośladkowej.

Dr Norbert Zapotoczny jest współautorem prac naukowych z zakresu chirurgii naczyniowej, publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Należy do międzynarodowego stowarzyszenia International Pilonidal Society.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Chirurgii Naczyniowej

Poradnia Proktologiczna

Opinie
pacjentów

Dr Norbert Zapotoczny jest specjalista niespotykanym. Niezwykle wyrozumiałym i szczerym. Zdecydowanie polecam cała klinikę. Bardzo szczegółowo omówił problem z którym się borykam i wyczerpująco omówił plusy i minusy każdej metody leczenia. Do kliniki mam prawie 300 kilometrów ale zdecydowanie wole poświecić cały dzień na podróż niż chodzić do lokalnych lekarzy. Pozdrawiam doktora i cała załogę.

Kuba

google.com

Polecam Pana Doktora, bardzo dobry chirurg, cieszę się, że do niego trafiłam. Wcześniej konsultowałam się z czterema innymi lekarzami jednak Pan doktor wzbudził we mnie największe zaufanie. Od żadnego z poprzednich nie otrzymałam konkretnych informacji na temat leczenia, tzn. sposobu leczenia i jak długo będzie ono przebiegało po zabiegu.
Pan Doktor po zabiegu pozostaje w stałym kontakcie z pacjentem, zawsze odpowiada na zapytania niemalże natychmiast.

Danuta

znanylekarz.pl

Dr Norbert Zapotoczny jest świetnym specjalistą. Ma ogromną wiedzę w każdej ze swych specjalizacji. Leczę się u dr Zapotocznego długo, korzystam z konsultacji w zakresie specjalizacji jakie posiada. Jest cenionym specjalistą i każda moja wizyta to potwierdza. Ufam Panu doktorowi w kwestiach zdrowotnych w pełni. Posiada ogromną empatię co sprzyja nawiązaniu dobrego dialogu na linii lekarz – pacjent. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości, odpowiada wyczerpująco na pytania. Dokładnie opisuje każdy etap leczenia. Pacjent jest w pełni zaopiekowany. Obsługa klinki bardzo serdeczna. Sama klinika jest bardzo dobrze zorganizowana i przytulna. Polecam dr Zapotocznego każdemu kto potrzebuje konsultacji, leczenia z zakresu jego specjalizacji.

Beti

znanylekarz.pl

Pan Norbert w parę godzin i raptem 3 wizyty rozwiązał problem z którym borykałem się 3 lata. Po 4 tygodniach od wycięcia torbieli pilonidalnej leczenie jest praktycznie zakończone. Rana bardzo szybko się zagoiła, a sam zabieg wyglądał tak jak Pan doktor go przedstawił. Jestem zadowolony i polecam każdemu z tą nieciekawą przypadłością wizytę w VenoMedica we Wrocławiu.

Adam

znanylekarz.pl