Dni robocze: 8.00 - 20.00

lek. Iwona Ździebło-Krankowska

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, proktolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończyła specjalizację z chirurgii ogólnej i naczyniowej. Ukończyła doskonalące studia podyplomowe z zakresu koloproktologii praktycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego.

Na co dzień zajmuje się diagnostyką i małoinwazyjnym leczeniem chorób żył (żylaków kończyn dolnych, zakrzepicy i niewydolności żylnej) i chorób tętnic oraz chorób proktologicznych. W poradni chorób naczyń wykonuje między innymi laserowe leczenie żylaków (EVLT), skleroterapię pajączków naczyniowych i laseroterapię przezskórną.

W ramach poradni proktologicznej pomaga pacjentom borykającym się z hemoroidami, szczeliną odbytu oraz zmianami okołoodbytniczymi. Wykonuje zabiegi takie jak: laserowe leczenie żylaków (LHP), skleroterapię hemoroidów, klejenie hemoroidów HemOff, wycięcie zmiany okołoodbytniczej, nacięcie ropnia oraz nacięcie zakrzepu brzeżnego odbytu.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Chirurgii Naczyniowej

Poradnia Proktologiczna

Opinie
pacjentów

Serdecznie polecam Panią doktor. Wszystko zostało wyjaśnione, wątpliwości rozwiane. Zaangażowanie, dokładne wysłuchanie pacjenta i podejście do problemu na wielki plus. Zero wstydu, skrępowania 🙂

Justyna

znanylekarz.pl

Byłam na konsultacji proktologicznej, co samo w sobie wzbudza skrępowanie. Jednak spokój, szacunek i życzliwość Pani Doktor sprawiły, że nie było to trudne doświadczenie. Otrzymałam też wyczerpujące wyjaśnienia, formułowane w sposób jasny i zrozumiały. Zostałam skierowana na dalsze badania, otrzymałam recepty. Jednocześnie nie wzbudziło to u mnie poczucia niepokoju, przestrachu. Czuje się dobrze zaopiekowana.

Aleksandra

znanylekarz.pl

Pani doktor jest bardzo miłą i sympatyczną, a do tego bardzo konkretną osobą. Duża wiedza, doświadczenie i szczegółowe wyjaśnienia z jej strony zrobiły na mojej mamie (której dotyczyła wizyta) i na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wizyta odbyła się bez pośpiechu i w przyjaznej atmosferze. W razie potrzeby na pewno tu wrócimy. Polecam Panią doktor z czystym sumieniem!

Ewa

znanylekarz.pl