Dni robocze: 8.00 - 20.00

lek. Łukasz Pałka

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu, Szpitalu Uniwersyteckim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze, Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie oraz w Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Na co dzień pracuje w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.

Lek. Łukasz Pałka zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorób tętnic (miażdżyca, tętniaki aorty i tętnic obwodowych, niedokrwienie kończyn, choroby tętnic szyjnych) i żył (niewydolność żylna, żylaki, zakrzepica żylna). Wykonuję operacje klasyczne oraz małoinwazyjne na układzie tętniczym i żylnym (udrażnianie, pomosty, stentowanie, skleroterapia, EVLT, laseroterapia).

Uczestniczył w krajowych i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach w zakresie diagnostyki (certyfikat USG Doppler Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii) oraz leczenia chorób naczyń (m.in. LINC Leipzig Intervensional Course). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Obsługiwane poradnie

Poradnia Chirurgii Naczyniowej

Opinie
pacjentów

Bardzo dobry lekarz i sympatyczny, jestem bardzo zadowolony z wizyty i sposobu leczenia. Polecam 🙂

Jarek

znanylekarz.pl

Fachowy, rzetelny super specjalista. Dokładnie badanie, analiza wyników, serdeczność i wyrozumiałość do pacjenta. Doktor w sposób szybki, bezbolesny i skuteczny pozbył się żylaków. Polecam.

R.

znanylekarz.pl

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowe badanie, wszystko dobrze wyjaśnione, zalecenia jasne i czytelne. Pan doktor bardzo miły i sympatyczny. Polecam z całego serca.

Irena

znanylekarz.pl